מנעולן בירושלים – מנעולי שמאי בע"מ

חברת מנעולי שמאי בע"מ מספקת שירותי מנעולן בירושלים מזה תקופה ארוכה ביותר (מעל 16 שנה !) וגאה להיות החברה המובילה בתחומה. החברה משרתת מגוון רחב של לקוחות בעיר ירושלים (יהודים, ערבים, חילונים, דתיים, חרדים, נוצרים ועוד), וגאה להיחשב לחברה הטובה ביותר בתחום. אנו החברה המקצועית ביותר, בעלת הניסיון הרב ביותר, שמעניקה את האחריות הטובה ביותר, עם אמינות גבוהה וזמינות כמעט מידית וכמעט כל הזמן.

 

מה עושה את מנעולי שמאי לחברה הטובה ביותר במתן שירותים אלו?

1) מקצועיות – מקפידים על הפרטים הכי קטנים. כך לדוגמא: בהחלפת צילינדר לדלת אנו מקפידים על גימור ונראות (כלומר, המראה הסופי של הדלת), אנו מקפידים שהגימור יהיה ברמה מעולה. דוגמא נוספת היא בפריצת רכב – אנו מקפידים שלא תגרם כל שריטה או נזק לרכב, אפילו הקל ביותר.

 

2) אחריות – אנו מעניקים תקופת אחריות ארוכה ביותר לכל מה שאנו מספקים (=חומרים) בעת מתן שירותי מנעולן בירושלים ושירותים נוספים, אין ספק שזהו יתרון עצום בעבודה איתנו, שכן גם אם חלילה יגרם נזק לאחר העבודה (ולא ייגרם, שהרי אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר, ובמוצרים הטובים ביותר, ולכן אנחנו גם לא חוששים לתת את האחריות) אתם תוכלו לקבל מוצר חדש ללא כל עלות כספית מצדכם.

 

3) אמינות: אנו מקפידים מאוד על מתן שירות אמין ושקוף. אצלנו לא תופתעו, לא ינסו לרמות אתכם, לא ינסו "לדחוף" לכם מוצרים שאתם כלל לא צריכים, ובכלל – תקבלו שירות מאנשים הוגנים ואמינים, אנשים שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות כשהם משכפלים לך מפתח, אנשים שאפשר לסמוך עליהם בלי שום חשש כאשר הם מתקינים לך מערכת מיגון או אבטחה חדשה.

 

4) ניסיון: עם ניסיון של מעל 16 שנים בתחום פריצת המנעולים בירושלים קצת קשה להתווכח. אין עוד הרבה אנשים שיכולים להגיד ביושר שהם פועלים בתור מנעולן בעיר שלנו יותר מעשר שנים, קל וחומר יותר מחמש-עשרה שנה ברציפות ! בתחום כמו שלנו ניסיון זה כמעט הכל: ניסיון זה אומר לדעת איזה מוצרים הלקוח צריך, ניסיון זה אומר להצליח לפרוץ כל כספת וכל רכב במהירות הכי גבוהה שאפשר, ניסיון זה לדעת לייעץ ללקוח למצוא פיתרון חלופי שהוא לא חשב עליו, אבל גם לקבל את הרצון של הלקוח ולהבין שלפעמים הלקוח יודע הכי טוב מה הוא רוצה ומה הוא צריך. אצלנו אף אחד לא "יתגלח על הזקן שלכם", תקבלו שירות רק ממומחים בתחומם, שעברו הכשרות ארוכות, שקיבלו אישור מהמשטרה (אישור משטרת ישראל זה MUST מבחינת השיקולים בבחירת מנעולן בירושלים) ושעובדים בתחום מעל 15 שנה !

 

5) זמינות: האנשים שלנו זמינים כמעט כל הזמן ובכל שעה (למעט שבתות וחגי ישראל), ומוכנים לכל קריאה וצורך. אנו ערוכים עם מיטב ציוד הפריצה ברכבי השירות שלנו, ויודעים שהלקוחות שלנו מצפים שנגיע בשיא המהירות (זמן הגעה ממוצע שלנו ללקוח עומד על 15 עד 25 דקות לכל איזור ירושלים והסביבה). רוצים לאתגר אותנו? התקשרו אלינו עכשיו ותראו בעצמכם תוך כמה זמן נוכל להגיע – אנו בטוחים שתופתעו לטובה.

 

לסיכום: כשאתם מחפשים שירותי פריצה בירושלים – זה רק מנעולי שמאי.

חייגו אלינו עכשיו: 1800-222-500

 

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה